Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №427 Харківської міської ради"

Проекти ДНЗ

Метод проектів у діяльності нашого дошкільного закладу

Презентація проекту "Скоро дитині до школи" вихователя - методиста Гавриленко О.Д.

Презентація міні-проекту "Ми також були школярами" вихователя групи №10 із досвіду роботи Пройдакової Ю.О.

Презентація проекту "Психолого-педагогічна просвіта батьків" практичного-психолога Вордіханової Ю.В.

Презентація проекту "Рух + рух = здоров'я" інструктора з фізкультури Шумової В.Д.

Презентація проекту "Партнерські відносини з батьками дітей раннього віку" вихователя групи №3 (3-й рік життя) Бєди В.Т.

Презентація міні-проекту "Я-дизайнер" вихователя групи №4 (6-й рік життя) Рубан О.В.

Презентація міні-проекту "Ясні очі" вихователя групи №7 (6-й рік життя) Манжай О.М.

Презентація міні-проекту "Батьківська пошта" вихователя-методиста Гавриленко О.Д.

Презентація міні-проекту "Батьківські збори" вихователя групи №8 (5 рік життя) Бичко С.Ю.